Podsumowanie roku 2022 – bilans wygranych spraw frankowych

16 stycznia, 2023by Kancelaria Lexnord

Podsumowanie roku 2022 – bilans wygranych spraw frankowych

Najwyższy czas by podsumować rok 2022! Był to siódmy rok działalności kancelarii Lexnord i siódmy rok poświęcony walce z bezprawnymi działaniami banków. Możemy pochwalić się stuprocentową skutecznością i aż 157 wygranymi sprawami. To o 56 orzeczeń więcej niż w roku 2021! Ale przejdźmy do szczegółów…

 

Zasięg działania kancelarii Lexnord

Kancelaria Lexnord może poszczycić się faktem, że swoim zasięgiem obejmuje już praktycznie całą Polskę. Oczywiście lwia część pozytywnych orzeczeń zapadła na Śląsku – przed Sądami w Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach, Rybniku, Częstochowie czy Bielsku-Białej. A to dlatego, że siedziba kancelarii mieści się właśnie w Katowicach i to w ich obrębie działa najprężniej. Jednak oprócz powyższego odnosimy zwycięstwa także na arenie innych apelacji. W 2022 roku uzyskaliśmy korzystne dla kredytobiorców orzeczenia również w Warszawie, Krakowie, a nawet w Gdańsku.

 

PKO BP – bank, którego umowy upadają u nas najczęściej

Z dumą informujemy o tym, że z PKO BP wygraliśmy w 2022 roku aż 38 razy, z czego 16 wyroków jest już prawomocnych! W każdej ze spraw sądy przychyliły się do naszej argumentacji i uznały, że umowy zawarte przez konsumentów są nieważne.

 

mBank i Millennium również na podium

Na drugim miejscu tej mało chwalebnej klasyfikacji (mało chwalebnej dla banków oczywiście) uplasował się mBank z 24 pozytywnymi orzeczeniami, z których aż 11 jest już prawomocnych. Tuż za nim (depcząc mu po piętach) plasuje się Millennium – 21 wygranych, z czego 5 wyroków jest już prawomocnych.

 

Pozostałe orzeczenia – Bilans wygranych spraw frankowych

Kancelaria Lexnord zajmuje się również umowami innych banków. Są to kolejno:

  • Getin Noble Bank – 18 wygranych (8 prawomocnych),
  • ING Bank Śląski – 15 wygranych (8 prawomocnych),
  • Raiffeisen Bank – 12 wygranych (5 prawomocnych),
  • Bank BPH – 11 wygranych (2 prawomocne),
  • Santander Bank Polska – 7 wygranych (2 prawomocne),
  • BNP Paribas Bank Polska – 5 wygranych (2 prawomocne),
  • Deutsche Bank – 3 wygrane (1 prawomocna),
  • Bank Crédit Agricole – 2 wygrane (1 prawomocna),
  • BOŚ Bank – 1 wygrana (1 prawomocna).

 

Jeśli chcesz być na bieżąco w kwestii najnowszych orzeczeń, zapraszam serdecznie na naszą stronę – zakładka wyroki.

Enerad: ranking kancelarii frankowych

Z dumą informuję, że nasza kancelaria znalazła się na liście najlepszych kancelarii frankowych w Polsce. W najnowszym rankingu uplasowaliśmy się na 5 miejscu. Dziękujemy!

 

Chcesz uwolnić się od kredytu? Skontaktuj się z Lexnord

Wyniki, które zostały opisane w niniejszym artykule to materialny dowód na to, że kancelaria LexNord to jeden z najlepszych wyborów, jeśli chodzi o kancelarie frankowe. Oprócz rzeczywistej skuteczności, kancelaria oferuje również indywidualne podejście do każdego klienta, stały kontakt i wsparcie. Jeśli masz kredyt powiązany z walutą CHF i chcesz raz na zawsze pozbyć się tego obciążenia – nie czekaj – skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

 Analiza umowy wraz z innymi dokumentami jest bezpłatna.

e-mail: kancelaria@lexnord.com

telefon komórkowy: 516 076 132

Kancelaria Lexnord

Jesteśmy przede wszystkim dla Was. W naszej pracy kierujemy się bogatym doświadczeniem, wiedzą i empatią. Lexnord - zespół specjalistów, który pomaga konsumentom.

KANCELARIALexnord
LEXNORD Dorota Pilarczyk i Współpracownicy spółka komandytowo-akcyjna z siedzibą w Katowicach KRS: 0000980378, NIP: 9542842409
Meteorologów 7, 40-526 Katowice
ZOBACZGdzie nas znajdziesz?
https://www.lexnord.com/wp-content/uploads/2020/10/mapapolski.png
POZOSTAŃMY W KONTAKCIEMedia społecznościowe
Jesteśmy wszędzie tam gdzie możemy pomóc.