Co nas wyróżnia

Appropriately empower dynamic leadership skills after business portals. Globally myocardinate interactive supply chains with distinctive quality vectors. Globally revolutionize global sources through interoperable services.
https://www.lexnord.com/wp-content/uploads/2020/12/chf.png
KANCELARIA LEXNORD

Co nas
Wyróżnia?

SPECJALIZACJA Reprezentujemy już ponad 700 kredytobiorców „frankowych”, a każdego dnia zgłaszają się do nas kolejni kredytobiorcy.  Jako jedna z pierwszych kancelarii na Śląsku zajęliśmy się pozywaniem Banków w sprawach dotyczących kredytów powiązanych z walutą obcą.

Wygrywaliśmy procesy frankowe jeszcze przed wydaniem orzeczenia TSUE w sprawie C 260/18 [tzw. sprawa Dziubak], gdyż pierwszy pozew złożyliśmy już w 2016 roku. W prowadzonych przez nas sprawach zmierzamy do ustalenia nieważności umów pseudowalutowych albo do tzw „odfrankowienia” kredytów i pożyczek powiązanych z walutami obcymi. Pozywamy zarówno banki, które w swojej ofercie posiadały kredyty indeksowane oraz denominowane.

100% spraw  prowadzonych przez nas spraw frankowych w II instancji zakończyło się sukcesem klientów.

Doświadczenie

Do grudnia 2023 wygraliśmy 457 spraw. Z listą naszych wyroków można zapoznać się tutaj.

Prowadzimy bloga zfrankiemwsadzie, aby przybliżyć Państwu przebieg prowadzonych przez nas spraw oraz treści wyroków jakie uzyskali nasi klienci, a także stosowaną przez kancelarię argumentację.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Współpraca z
najlepszymi

Jesteśmy stowarzyszeni w Forum Prawników Finansowych czyli grupie wyspecjalizowanych radców prawnych i adwokatów, którzy prowadzą sprawy kredytów powiązanych z walutami obcymi, czy też sprawy posiadaczy tzw. ’’polisolokat’’, posiadaczy obligacji korporacyjnych, w tym emitowanych przez Getback, posiadaczy certyfikatów inwestycyjnych, w tym W Investments, a także ”beneficjentów” IKE.

Współpraca z
kancelariami partnerskimi

Ściśle współpracujemy z kancelarią CHF i adwokat dr Anną Dombską, w ramach pomocy kredytobiorcom, których postępowania sądowe toczą się przed Sądem Okręgowym w Warszawie.
bt_bb_section_top_section_coverage_image
KANCELARIALexnord
LEXNORD Dorota Pilarczyk i Współpracownicy spółka komandytowo-akcyjna z siedzibą w Katowicach KRS: 0000980378, NIP: 9542842409
Meteorologów 7, 40-526 Katowice
ZOBACZGdzie nas znajdziesz?
https://www.lexnord.com/wp-content/uploads/2020/10/mapapolski.png
POZOSTAŃMY W KONTAKCIEMedia społecznościowe
Jesteśmy wszędzie tam gdzie możemy pomóc.