WIĘCEJ NIŻ TYLKO KANCELARIA

Kim Jesteśmy
Kancelaria Lexnord

Każdy Klient jest dla nas tak samo ważny. Wiemy, że każda sprawa wymaga indywidualnego traktowania. W LexNord nie szkoda nam czasu na dogłębne analizy sytuacji i materiału. To klucz do sukcesu w wielu trudnych sporach sądowych.

Każdą sprawę doprowadzamy do szczęśliwego końca, którym, zgodnie z naszą filozofią, jest moment, w którym nasz Klient może odetchnąć z ulgą.

LexNord – twarde prawo, które znamy! Wykorzystamy to, aby zadbać o Państwa interesy.

W czym możemy pomóc? Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami z działem czym się zajmujemy.

Kancelaria LexNord to zgrany zespół specjalistów, których wyróżnia fachowe podejście, dbałość o każdy detal. Korzystając z naszych usług, mają Państwo pewność, że działamy tylko w Państwa interesie.

https://www.lexnord.com/wp-content/uploads/2020/10/kancelaria-onas.jpg
https://www.lexnord.com/wp-content/uploads/2020/10/dorota-pilarcz.jpg

RADCA PRAWNYDorota Pilarczyk

Radca prawny, właścicielka kancelarii. Specjalizacje: kredyty frankowe, szeroko rozumiane prawo bankowe i spory sądowe z bankami.

Dorota Pilarczyk to specjalistka od prawa bankowego i sporów z bankami, która pomaga w pozornie przegranych walkach i potrafi wywalczyć dla swoich Klientów pozytywny wynik. Zajmuje się również postępowaniami egzekucyjnymi. W czasach, w których banki, określające się mianem instytucji zaufania publicznego, a w rzeczywistości dbające jedynie o swoje interesy, potrzebny jest radca prawny, który staje po stronie ludzi.

Wiedzę i wykształcenie zdobywała na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Śląskim. Doświadczenie zdobyła między innymi podczas aplikacji radcowskiej w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. Po jej zakończeniu pracowała jeszcze kilka lat w znanej i szanowanej kancelarii w Gliwicach. Na liście swoich sukcesów ma również doświadczenie międzynarodowe, zdobyte dzięki współpracy z Funduszem Inwestycyjnym Black Pearls.

Prywatnie szczęśliwa mężatka i matka dwójki dzieci, która resztki wolnego czasu chętnie spędza na siłowni, wyciskając z siebie siódme poty podczas treningów tabaty.

RADCA PRAWNYAgnieszka Dudek-Niestrój

Specjalizacje: kredyty frankowe, polisolokaty, rozwody, sprawy o podział majątku wspólnego.

Od 2018 r. pracuje w kancelarii prawnej LEXNORD w Katowicach, gdzie wspiera klientów w sporach z bankami i innymi instytucjami finansowymi.

Agnieszka jest absolwentką prawa na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz finansów i rachunkowości Wydziału Finansów i Ubezpieczeń Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Słuchaczka studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie z zakresu podstaw prawno – ekonomicznych procesu inwestycyjnego, a od 2018 r. aplikantka radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. Posiada wieloletnie doświadczenie, które zdobywała już na studiach na licznych praktykach w działach prawnych jednostek samorządu terytorialnego oraz w prokuraturze. W ramach pracy w kancelarii radców prawnych przez kilka lat wspierała obsługę prawną dużej spółki z branży górniczej.  Agnieszkę można głównie spotkać w Sądach na terenie Warszawy,  Katowic i Częstochowy.

https://www.lexnord.com/wp-content/uploads/2020/10/team3.jpg
https://www.lexnord.com/wp-content/uploads/2020/10/team2.jpg

RADCA PRAWNYJerzy Wyszyński

Specjalizacje: kredyty frankowe, upadłość konsumencka, prawo cywilne, polisolokaty

Od 2019 roku współpracuje z LEXNORD – Kancelaria Radcy Prawnego Dorota Pilarczyk przy świadczeniu pomocy prawnej na rzecz osób będących w sporach z instytucjami finansowymi.

Jerzy jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończył również aplikację przy OIRP w Katowicach, gdzie został wpisany na listę radców prawnych. Od 2018r. prowadzi indywidualną kancelarię radcowską.  Biegle włada językiem angielskim, w tym językiem angielskim prawniczym. Zawodowo specjalizuje się w prowadzeniu sporów z instytucjami finansowymi, w szczególności z bankami i funduszami sekurytyzacyjnymi, a także w prawie cywilnym. Podejmuje się również obron karnych. Jerzego można spotkać głównie w Sądach na terenie Katowic, Bielsko Białej i Gliwic.

W wolnych chwilach relaksuje się czytając książki oraz grając w tenisa i squasha.

RADCA PRAWNYHanna Górska

Specjalizacje: kredyty frankowe, upadłość konsumencka, polisolokaty

Od 2019 roku współpracuje z LEXNORD – Kancelaria Radcy Prawnego Dorota Pilarczyk przy świadczeniu pomocy prawnej na rzecz osób będących w sporach z instytucjami finansowymi, w szczególności w sprawach dotyczących kredytów frankowych.

Hannę można spotkać  głównie w Sądach na terenie Rybnika i Gliwic.

https://www.lexnord.com/wp-content/uploads/2020/10/hanna.jpg
https://www.lexnord.com/wp-content/uploads/2021/02/joanna-zielinska-mniejsze.jpg

Joanna Zielińska

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Od 2015 roku wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach.

Od 2016 roku współpracuje z LEXNORD – Kancelaria Radcy Prawnego Dorota Pilarczyk przy świadczeniu pomocy prawnej na rzecz osób będących w sporach z instytucjami finansowymi i w sprawach gospodarczych.

Jako juror-arbiter uczestniczy w licznych konkursach dla studentów prawa typu Moot Court, zarówno w kraju jak i za granicą. Poza pracą interesuję się stosunkami międzynarodowymi, kinematografią oraz tańcami latynoamerykańskimi.

APLIKANT RADCOWSKISara Gwardyś

Specjalizacje: kredyty frankowe, prawo rodzinne i rozwodowe

Od 2019 roku pracuje w LEXNORD przy świadczeniu pomocy prawnej na a rzecz osób będących w sporach z instytucjami finansowymi. Swoje zainteresowania skupia głównie na ochronie praw konsumentów. Interesuje się także prawem rodzinnym, w szczególności prawem rozwodowym.

W 2020 roku ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego z wynikiem bardzo dobrym. W 2021 roku rozpocznie aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach.

Doświadczenie zawodowe zdobywała od 1 roku studiów, praktykując w Kancelarii oraz Prokuraturze. Biegle posługuje się językiem angielskim.

Prywatnie miłośniczka zwierząt i narciarstwa. Interesuje się także polityką.

https://www.lexnord.com/wp-content/uploads/2020/10/team4.jpg
https://www.lexnord.com/wp-content/uploads/2020/10/joanna-schodzinska.jpg

PRAWNIKJoanna Schodzińska

Specjalizacje: prawo odszkodowawcze, prawo transportowe, prawo spółek handlowych

Absolwentka prawa na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach .

Słuchaczka studiów podyplomowych na Uniwersytecie Śląskim z zakresu prawa zamówień publicznych i partnerstwa publiczno-prywatnego. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych , które zdobywała w ramach pracy w kancelarii radców prawnych. Od 2015 r. pracuje w kancelarii prawnej LEXNORD w Katowicach, gdzie wspiera podmioty gospodarcze oraz przedsiębiorców w zakresie prawa gospodarczego i handlowego.

W ramach swojej pracy zajmuje się również szeroko rozumianym prawem cywilnym.

KANCELARIALexnord
Jesteśmy dla Was- w naszej pracy kierujemy się bogatym doświadczeniem, wiedzą i empatią.
Meteorologów 7, 40-526 Katowice
ZOBACZGdzie nas znajdziesz?
https://www.lexnord.com/wp-content/uploads/2020/10/mapapolski.png
POZOSTAŃMY W KONTAKCIEMedia społecznościowe
Jesteśmy wszędzie tam gdzie możemy pomóc.
POPUP LEXNORD