Prawo transportowe

Znajomość naszych prawników w zakresie uregulowań prawa transportowego wynika z faktu posiadania wielu lat doświadczenia w tym temacie. Obsługa prawna firm transportowych

LexNord to kancelaria, która zajmuje się obsługą prawną firm transportowych i spedycyjnych. W ramach naszych usług oferujemy między innymi:

  • opracowywanie umów dla pracowników, a także stworzenie warunków dostaw i ogólnych warunków handlowych;
  • doradztwo w sprawach dotyczących wymogów zawodowych, zdolności kredytowej oraz wiarygodności;
  • doradztwo w kwestiach związanych z codziennym prowadzeniem działalności w firmie spedycyjnej i transportowej, a w tym między innymi opracowanie najoptymalniejszych sposobów wykonania transportu.

Zajmujemy się profesjonalną obsługą prawną transportu, a w tym głównie obsługą prawną firm spedycyjnych działających w Katowicach.

Interesuje Państwa obsługa prawna firm transportowych w Katowicach? LexNord to kancelaria prawna, które będzie mogła pomóc! Zajmujemy się profesjonalną obsługą prawną transportu, a w tym głównie obsługą prawną firm spedycyjnych działających w Katowicach.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
KANCELARIALexnord
LEXNORD Dorota Pilarczyk i Współpracownicy spółka komandytowo-akcyjna z siedzibą w Katowicach KRS: 0000980378, NIP: 9542842409
Meteorologów 7, 40-526 Katowice
ZOBACZGdzie nas znajdziesz?
https://www.lexnord.com/wp-content/uploads/2020/10/mapapolski.png
POZOSTAŃMY W KONTAKCIEMedia społecznościowe
Jesteśmy wszędzie tam gdzie możemy pomóc.