Testimonials

Aneta

Nie mogłam lepiej trafić. Pani mecenas jest bardzo kompetentną osobą. Błyskotliwa, rzetelna, bardzo uczciwa i bardzo skuteczna. W 100% godna polecenia.

Paweł

Bardzo sprawnie i profesjonalnie. Umowa z Deutsche Bank unieważniona, choć miał to być jeden z trudniejszych banków. Całość w około 20 miesięcy, przy czym większość czasu to czekanie na terminy rozpraw w I instancji i Sądzie Apelacyjnym, kancelaria reagowała szybko. Dobra komunikacja i współpraca, duża elastyczność ze strony kancelarii uwzględniająca moje potrzeby i ograniczenia czasowe.

Atakto Music

Kancelaria LEXNORD reprezentowała mnie w sprawie tzw. kredytu frankowego. Bez cienia wątpliwości, zdecydowanie POLECAM tą kancelarię. Nie tylko dlatego że moja sprawa zakończyła się w 100% korzystnie dla mnie (unieważnienie umowy w II instancjach), ale POLECAM za cały okres współpracy m.in. odpowiedzi na moje maile praktycznie w kilka godzin, pełne doradztwo i wsparcie.

Grzegorz

Z kancelarią Lexnord współpracuję od 2019 roku. Pani Dorota przeprowadziła mnie przez procedury prawne i zawsze służyła wsparciem merytorycznym. Dzięki współpracy udało mi się zamknąć pozytywnie sprawę z bankiem w zakresie kredytu CHF. Z czystym sumieniem polecam współpracę.

Maciej

Szczerze polecam wszystkim Kancelarię LEXNORD Doroty Pilarczyk. Dzięki współpracy z Panią Dorotą w iście ekspresowym tempie mam prawomocny wyrok w sprawie ‘frankowej’. Uzyskałem pomoc także po uzyskaniu wyroku, we wzajemnych rozliczeniach z bankiem. Pani Mecenas, podobnie jak pozostali pracownicy Kancelarii, jest bardzo pomocna i responsywna. Bez wątpienia drugi raz także skorzystałbym z usług Kancelarii LEXNORD.

KANCELARIALexnord
LEXNORD Dorota Pilarczyk i Współpracownicy spółka komandytowo-akcyjna z siedzibą w Katowicach KRS: 0000980378, NIP: 9542842409
Meteorologów 7, 40-526 Katowice
ZOBACZGdzie nas znajdziesz?
https://www.lexnord.com/wp-content/uploads/2020/10/mapapolski.png
POZOSTAŃMY W KONTAKCIEMedia społecznościowe
Jesteśmy wszędzie tam gdzie możemy pomóc.